شما هم عضو آکاتک شوید

با ثبت نام در آکاتک، سه روز اشتراک رایگان دریافت کنید!

با ثبت نام در آکاتک، سه روز اشتراک رایگان دریافت کنید و به خلاصه منابع مسابقه ملی نانو دسترسی پیدا کرده و لذت مطالعه به سبک آکاتک را در کنار ما تجربه کنید.

ما کی هستیم ؟

تو این کلیپ قراره یکم با آکاتک آشنا بشی و ببینی قراره چطوری تو مسابقه ملی نانو بهت کمک کنه تا بتونی این مسیر رو خیلی راحت تر طی کنی و در انتها جز رتبه برترهای مسابقه بشی

معرفی کوتاه آکاتک

آکاتک به شما کمک می‌کند تا با خواندن خلاصه های منابع مسابقه ملی نانو، به تمام نکات کلیدی و مهم آنها دست پیدا کنید و از زمان خود بهترین بهره‌وری را داشته باشید. خلاصه های آکاتک به علت ساختار خاصی که دارد، حس بسیارخوبی را به شما درهنگام مطالعه می‌دهد و باعث افزایش کمیت و کیفیت مطالعه شما می‌شود.

صرفه جویی از زمان در هنگام مطالعه

خلاصه های آکاتک به شما کمک می کند علاوه بر مطالعه با کیفیت و مناسب منابع، از زمان خود حداکثر بهره وری را داشته باشید.

خواندن خلاصه در یک صفحه!

خلاصه های ما طوری طراحی شده است که همه نکات کلیدی و مهم را به صورت نقشه ذهنی در یک صفحه به شما نشان می دهد تا در هنگام مطالعه حس خوبی داشته باشید.

متناسب با عملکرد مغز

خلاصه های آکاتک بر اساس نقشه ذهنی تهیه شده و این باعث افزایش عملکرد مغز در هنگام مطالعه می شود و همچنین قدرت حافظه و درک مطلب شما را افزایش داده و باعث افزایش بهره وری شما در هنگام مطالعه می شود.

نانوکست

دنیایی از صوت های دلنشین با طعم نانو

گاهی اوقات شما وقت مطالعه مطالب را به صورت نوشتاری ندارید یا قصد دارید، هنگامی که در رفت و آمد هستید، از زمان خود بهترین استفاده را بکنید. نانوکست، محیطی با کیفیت را برای شما مهیا کرده است که در آن فایل صوتی خلاصه مقالات مسابقه ملی نانو گذاشته شده تا با شنیدن آنها بتوانید نکات کلیدی و مهم خلاصه مقالات را فراگرفته و خودتان را برای مسابقه آماده تر کنید.

نمونه ای از نانوکست

نانوشو

تجربه تماشای محتوای نانویی به سبک خاص

عده زیادی از افراد هستند که در هنگام مطالعه و یادگیری مطلبی، ارتباط بهتری با محتوای ویدیویی برقرار می کنند. ما در نانو شو، فرصت بی نظیری برای شما مهیا کردیم تا با تماشای محتوای ویدیویی مقالات مسابقه ملی نانو، عمق یادگیری خود را افزایش داده و آمادگی بیشتری را برای این مسابقه کسب کنید. 

نمونه ای از نانوشو

تجربه ای دلنشین و ماندگار!

ویژگی های طرح های اشتراکی ما:

با ثبت نام در آکاتک، اولین تجربه اشتراک خود را مهمان ما باشید

دسترسی سریع

نظرات کاربران درباره آکاتک